Написати якнайбільше способів добування Кальцій сульфіту CaSO3 Дуже треба!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Gryaznov Artem.

CaO + SO2 = CaS03

Cal2 + H2SO3 = CaSO3! + 2HI

Cal2 + K2SO3 = CaSO3! + 2KI

CaBr2+ H2SO3 = CaSO3! + 2HBr CaBr2 + K2SO3 = CaSO3! + 2KB. CaCl2 + H2SO3 = CaSO3l + 2HCI

!(стрілка вниз) - осад