Допоможіть будь ласка,який об'єм кисню потрібно для спалюванння 4 літрів пентену


Ответы на вопрос

Отвечает Дудаев Камиль.
2C5H10 + 15O2 = 10CO2 + 10H2O

4/2 = x/15;

x = (4*15)/2 = 30 л