Обчисліть кількість молекул яку містить вода масою 36 г


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Павел.
N=m/M
находим М (Н2О)=1*2+16=18 отсюда число моль=36/18=2
n=N/6*10 в 23cт N=2*6/10в 23= 12*10в 23степени