Укажіть речовину з яка взаємодіє з натрій гідроксидом, і з цинком. Складіть рівняння реакцій: А

CaCO3 Б AI(OH)3 B CuCl2​

Ответы на вопрос

Отвечает Ялмурзина Ильзира.

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl

CuCl2 + Zn = ZnCl2 + Cu