Виберіть речовини , з якими взаємодіє калій гідроксид . Запишіть рівняння реакцій : HNO3 , Co2 ,

MgO , MN(OH)2 , PbCo2 , K3Po4 , Ca(No3)2 ? Помогите пожалуйста !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Саликова Алина.
KOH+HNO3=KNO3 +H2O
KOH+CO2=KHCO3+H2O
2KOH+CO2=K2CO3+H2O
KOH+Ca(NO3)2=KNO3+Ca(OH)2