Дано речовини - NaOH, FeSO4, HNO3. З якими з них реагують: а) калій гідроксид б) купрум (ІІ)

гідроксид в) барій хлорид. напишіть рівняння можливих реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.

Ответ:

Объяснение:

а)

2KOH + FeSO4 = K2SO4 + Fe(OH)2

KOH + HNO3 = KNO3 + H2O

б)

Cu(OH)2 + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + 2H2O

в)

BaCl2 + 2NaOH = Ba(OH)2↓ + 2 NaCl

BaCl2 + FeSO4  = FeCl2 + BaSO4↓