Очень срочно!!!! Визначте масу хром (3) гідроксиду, який при термічному розкладання утворює 10.8г

води

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

Ответ:

41,2 г

Объяснение:

2Cr(OH)3=Cr2O3+3H2O

n(H2O)=m(H2O)/M(H2O0=10,8/18=0,6 моль

n(Cr(OH)3)=0,6*2/3=0,4 моль

m(Cr(OH)3)=n(Cr(OH)3*M(Cr(OH)3)=0,4*103=41,2 г