Запишіть рівняння реакцій таких перетворень: Fe( OH) 2 → Fe( OH) 3 → FeCl 3 → Fe( NO 3 ) 3 Суми

коефіцієнтів у лівих частинах цих рівнянь дорівнюють: а) 3, 2, 5; б) 5, 4, 3; в) 7, 4, 4; г) 4, 2, 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Ольга.

1) 2Fe(OH)2+Na2O2+2H2O= 2Fe(OH)3+2NaOH

2+1+2=5

2) Fe(OH)3+3HCl=FeCl3+3H2O

1+3=4

3) FeCl3+3AgNO3=Fe(NO3)3+3AgCl

1+3=4

Ответ: Б но 3-е уравнение не совпадает