82БАЛЛА!!! ЕСЛИ ВСЁ БУДЕТ ХОРОШО,ДАМ ЕЩЁ СКОЛЬКО,СКОЛЬКО СКАЖЕТЕ СРОЧНО НУЖЕН ОТВЕТ ПО ХИМИИ1.Як

можна практично розрізнити порошки крохмалю та целюлози? 2. Яку масу води потрібно взяти для приготування 200г розчину глюкози з її масовою часткою 10 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаблотина Анастасия.

Ответ:

1)Як розрізнити порошки крохмалю і целюлози? Перший спосіб. За допомогою якісної реакції на крохмаль. Розчин йоду дає з крохмалем характерне синє забарвлення. Другий спосіб. У гарячій воді крохмаль утворює клейстер, а целюлоза - ні.

2)

M(в-ва)=200г*12%/100%=24г

m(воды)=200-24=176г