Складіть рівняння реакцій, за поданою схемою перетворень: NH3 → N2 → NO → NO2 → HNO3 → Pb(NO3)2 →

NaNO3 → O2

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Данил.

4 NH3 + 3O2 = 2 N2 + 6 H2O

N2 + O2 = 2 NO

2NO + O2 = 2 NO2

4 NO2 + O2 + 2 H2O = 4 HNO3

Pb + 4 HNO3 = Pb(NO3)2 + 2 NO2 + 2 H2O

Pb(NO3)2 + Na2SO4 = PbSO4 + 2 NaNO3

2 NaNO3 = 2 NaNO2 + O2