Напишіть не менше ніж чотири принципово відмінних рівняння реакцій, що відбуваються з утворенням

кальцій карбонату.

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюков Макс.

CaO+CO2=CaCO3

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

Ca(HCO3)2=CaCO3+CO2+H2O

CaCl2+Na2CO3=CaCO3+2Na