Обчислiть об'єм кисню (н.у) необхідний для спалювання 800м3 етину.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Ваня.

2C2H2+5O2=4CO2+2H2O

V(C2H2):V(O2)=2:5

V(O2)=800*5/2=2000л=2м³