Перетворити наведені схеми на рівняння реакцій та вказати, які з них відносять до реакцій розкладу

або сполучення: а) C+O2= б) H2+O2= в) CaO+H2O= г) H2O2= д) K2O+H2O= е) SO3+H2O=

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Ответ:

а) C + O2 = CO2

б) H2 + O2 = H2O

в) CaO + H2O = Ca(OH)2

г) H2O2 = H2O + O2

д) K2O + H2O = 2KOH

е) SO3 + H2O = H2SO4

Объяснение: