Перетворити наведені схеми на рівняння реакцій та вказати, які з них відносять до реакцій розкладу

або сполучення(у дужках (р) або (с)) а) C+O2=б) H2+O2=в) CaO+H2O=г) H2O2=д) K2O+H2O=е) SO3+H2O=.

Ответы на вопрос

Отвечает Лудченко Сануся.

а) C + O2 = CO2 (розклад)

б) H2 + O2 = H2O (сполучення)

в) CaO + H2O = Ca(OH)2 (сполучення)

г) H2O2 = H2O + O2 (розклад)

д) K2O + H2O = 2KOH (сполучення)

е) SO3 + H2O = H2SO4 (розклад)