Елемент має вищий оксид ЕО3. Масова частка елемента в його сполуці з Гідрогеном складає 97,53%.

Укажітьчисло нейтронів в ядрі атома цього елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеницын Михаил.

Ответ:

Объяснение:

Елемент має вищий оксид ЕО₃ і  міститься в VІ групі, і формула його леткої сполуки з Гідрогеном Н₂R

w(H) = 2,47%

w(H) = m(H)/М(Н₂R ) * 100%

Mr(Н₂R) = 2 *Ar(H)/0,0247 = 2 * 1/0,0247 = 81

Mr(Н₂R) = 2 * Ar(H) + Ar(R)

2 * Ar(H) + Ar(R) = 81

Ar(Е) = 81 - 2 *Ar(H) = 81 - 2 = 79

Цей елемент Селен (Se)

число нейтронів в ядрі атома цього елемента 45