Яка маса цинку,що мicтить 2% неактивних домiшок , необхiдна для одержання 33.6 л (н.у) водню?Будь

ласка розв'язання розпишіть повністю

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Илья.

Zn+H2O=ZnO+H2

n(H2)=33,6/22,4=1,5- моль водню одержали, а оскільки коефіцієнта біля цинку немає то кількість моль його також 1,5.

m(Zn)=1,5*65=97,5 грам- маса 98% цинку , тобто без 2% неактивних домішок

m(Zn)= 97,5*100/98=99,5- грам цинку з домішками.