Вкажіть, яка з реакцій відбуватиметься в розчині практично до кінця, назвіть ознаку, що це

підтверджує. Відповідь проілюструйте відповідними молекулярними, йонними рівняннями: а) Натрій йодид і Аргентум (І)нітрат; б) Барій нітрат і Кальцій хлорид.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Виолетта.
NaI+AgNO3=NaNO3+AgI
Na(+)+I(-)+Ag(+)+NO3(-)=Na(+)+NO3(-)+AgI
Ag(+)+I(-)=AgI (образование осадка)

Ba(NO3)2+CaCl2=BaCl2+Ca(NO3)2
Ba(2+)+2NO3(-)+Ca(2+)+2Cl(-)=Ba(2+)+2Cl(-)+Ca(2+)+2NO3(-)
реакция не идёт