Процес корозії сталі у вологому повітрі можна умовно відобразити хімічним рівнянням: 4Fe + 3O2 +

6H20 = 4Fe(OH)3 Визначте: кількість речовини, масу та об'єм кисню (н.у.), який брав участь у реакції руйнування заліза масою 56 г

Ответы на вопрос

Отвечает Матосян Жора.

Ответ:

1моль

24г

16,8л

Объяснение:

4Fe + 3O2 + 6H20 = 4Fe(OH)3

1            0,75моль

ν(Fe)=m/M=56г/56г/моль=1моль

ν(O2)=3*ν(Fe)/4=0,75 моль

m=ν*M=0,75моль*32г/моль=24 г

V=ν*Vm=0,75моль*22,4л/моль=16,8л