Какое количество азотной кислоты нужно потратить для нейтрализации калий гидроксида массой 280 г?

Яку кількість нітратної кислоти потрібно витратити для нейтралізації калій гідроксиду масою 280 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлухин Сережа.

Ответ:

315 г

Объяснение:

KOH + HNO3 = KNO3 + H2O

m(KOH)=280г

280 г  -  x г

56 г  -  63 г

63/56=x/280

280*63/56= 315 г