Закінчіть рівняння реакцій, розрахуйте суму відносних молекулярних мас продуктів реацій а та

б,a)K2O+H2O,б)CaO+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Войтюшко Соня.

а) K2O+H2O=2KOH

KOH = 39+16+1=56г/моль

б) CaO+H2O=Ca(OH)2

Ca(OH)2 = 40+16*2+1*2=40+32+2=74г/моль