Який об'єм води потрібен для приготування насиченого розчину калій хлориду, що містить 28 г солі,

якщо розчинність калій хлориду за даної температури дорівнює 33 г на 100г води? Обчисліть масу цього розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбеков Нурадил.

Ответ:

84.8 мл

112.8 г

Объяснение:

Знайдемо масу води, яка потрібна для розчинення 28 г солі за допомогою пропорції

\left.\begin{array}{rcl}33\;g & - & 100\;ml\;(H_2O) \\28\;g & - & x\;ml\;(H_2O)\end{array}\right|\;x \approx 84.8\;ml

Маса такого розчину 28 + 84.8 = 112.8 г