У невідомій сполуці масова частка Феруму складає 72.41%, а масова частка Оксигену 27.59%. Виведіть

формулу сполуки

Ответы на вопрос

Отвечает Аралбай Дастан.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

W(Fe) = 72,41%

W(O) = 27,59%

_____________

FexOy -?

n(Fe) = W(Fe) / M(Fe) = 72,41 / 56 = 1,293

n(O) = W(O) / M(O) = 27,59 / 16 = 1,724

Приводимо ці мольні співідношення до цілих чисел - це будуть індекси

1    :     1,33    х 3  =   3   :   4

Формула сполуки    Fe3O4