Обчисліть масову частку Фосфору (у відсотках з округленням до цілого) в його сполуці з Хлором, в

якому Фосфор виявляє ступінь окиснення +3, а Хлор -1.

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.

Постав мені будь ласка 5 зірок і лайк, я старалась))

PCl3-хлорид фосфору

W(P)=Ar(P)\Mr(PCI3)*100%

Mr(PCI3)=31+3*35.5+137.5

W(P)=(31\137.5)*100%=22.5%

Ну або так

Шукане з'єднання - PCl3 (хлорид фосфора (III))

w(P) = M(P)/M(PCl3) = 31/137,5 = 0,2255 = 22,55%.