Обчисліть масову частку Фосфору (у відсотках) в його сполуці з Хлором , в якому Фосфор виявляє

ступінь окиснення +3 .

Ответы на вопрос

Отвечает Газизова Залия.
PCl3-хлорид фосфору
W(P)=Ar(P)\Mr(PCI3)*100%
Mr(PCI3)=31+3*35.5+137.5
W(P)=(31\137.5)*100%=22.5%