Для соління огірків використовують 10%-ий розчин кухонної солі. Допоможіть матусі виготовити розсіл

для огірків масою 2кг. Складіть для неї план дій, враховуючи, що 1 чайна ложка містить 10г солі, столова – 30г солі. Воду можна виміряти за допомогою стакану (200мл) або літрової чи півлітрової банки. Тепер опиши свої дії, спостереження. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилова Алина.

Ответ: Треба 65 ст.л. Солі ( 1950г) і 5 ч.л. Солі (50г)

m р-ну = m рр. • 100% : W рр ( солі-10%)

m р-ну = 2кг •100%:10%

m р-ну =20кг

Тобто в розчині 2 кг солі інше це вода, звідси ( мл=г) 200мл•90(стаканів), або 18 літрових банок = 18000г

Вроде так ( самой нужна была эта задача )