ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 35 Б. До складу речовини входять: атом Гідрогену, атом Нітрогену та три атоми

Оксигену. Напишіть формулу речовини. Масові частки елементів у ній становлять:

Ответы на вопрос

Отвечает Щербак Егор.

Ответ:

Mr(HNO3) = 1 + 14 + 16 • 3 = 63

ω(H) = n • Ar(H)/ Mr (HNO3) = 1/ 63 = 0,016 или 1,6%

ω(N) = n • Ar(N)/ Mr(HNO3) = 14/ 63 = 0,222 или 22,2%

ω(O) = n • Ar(O)/ Mr(HNO3) = 16 • 3/ 63 = 0,762 или 76,2%

1,6 + 22,2 + 76,2 = 100%

Объяснение: