СРОЧНОО ПОМОГИТЕ ХИМИЯ Написати рівняння реакцій: - взаємодія Калію з водою - взаємодія Барію з

водою -взаємодія Літій оксиду з водою -взаємодія Сульфур (VI) оксиду з водою

Ответы на вопрос

Отвечает Осокина Даша.

Ответ:

Объяснение:

2K + 2H2O = 2KOH + H2↑

Ba + 2H2O = Ba(OH)2 + H2↑

Li2O + H2O = 2LiOH

SO3 + H2O = H2SO4