Яку масу солі й обєм води необхідно взяти для приготування 70г 2%-го розчину​


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Снежана.

Объяснение:

1) знаходимо масу розчинної речовини

m= 70*0,02= 1,4 г

2) знаходимо масу води

m= 70-1,4= 68,6г:1гр/мл=68,6мл