Тут 2 не сложных вопросика 1. Літій оксид->Літій гідроксид->купрум(ІІ)

гідроксид->купрум(ІІ) сульфат->барій сульфат->сульфур(VI) оксид->сульфатна кислота->сульфідна кислота 2. Який об'єм вуглекислого газу та маса кальцій оксиду утворилася, при розкладанні 1 г кальцій карбонату?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудина Раиса.

Объяснение:

1.

1) Li2O+H2O=LiOH

2)LiOH+CuSO4=Cu(OH)2+LiSO4

3)Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+H2O

4)CuSO4+Na=BaSO4+Cu

5)BaSO4+H2O=SO3+H2O

6)SO3+H2O=H2SO4

2.

Дано:

m(CaCO3)=1г

Знайти :

V(CO2)-?

m(CaO)-?

Розв'язання :

CaCO3= CO2 + CaO

V=n×Vm , n=m/M

n(CO2)= m(CaCO3) / M = 1/100 = 0,01 моль

V(CO2)=0,01×22,4 = 0,224

m=n×M , n=m/M

n(CaO)= 1/56 = 0,17 моль

m(CaO)= 0,17× 56= 9,52