до 240г розчину цукру де масова частка розчиненої речовини 10% добавили ще 25г цукру обчислити

масову частку у новоутвореному розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Ответ:

Дано:

m(р-ну) = 240г

W(цукру) = 10%

m2(рр) = 25г

Знайти:

W2(цукру)-?

m1(pp) = m(розч)*W/100% = 240*25/100=60 г

m3(pp) = 25+ 10 = 35 г

m3(розч) = 240 + 10 = 250 г

W2(цукру) = m(pp)*100%\m(розч) = 35*100%\240 = 14%