Який об'‎єм CO2 вступить у реакцію з барій гідроксидом, якщо одержали 39.4 г барій карбонату?


Ответы на вопрос

Отвечает Soima Viktoria.

Дано:

m(BaCO3) =39,4г

Найти:

V(CO2) -?

Решение :

Ba(OH)2+CO2=BaCO3+H2O

n(BaCO3)=m/M=39,4г:197г/моль=0,2моль

M(BaCO3)=137+12+16*3=197г/моль

n(BaCO3)=n(CO2)=0,2моль

V(CO2)=n*Vm=0,2моль*22,4л/моль=4,48л