помогите пожалуйста Розрахувати відносну молекулярну масу молекули Р205 і визначити масові частки

елементів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Иван.

Ответ:

Объяснение:

Mr(P2O5) = 2Ar(P)+5Ar(O) = 2*31 + 5*16 = 142

w(E) = nAr(E)/Mr

w(P) = 2*31/142 = 0,4366 або 43,66%

w(O) = 5*16/142 = 0.5634 або 56,34%