Який об'єм, яку масу та кількість речовини займає 4.2154 х 1024 молекул НF за н.у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алисова Жанна.

Ответ:

Объяснение:

n(HF) = N(HF) / Na = 4,2154 *10²⁴ / 6,02*10²³ = 7 моль

V(HF) = n * Vm = 7 моль * 22,4 л/моль =156,8 л

m(HF) = n * M = 7 моль * 20 г/моль = 140 г