7. Складіть рівняння реакцій для таких перетворень, укажіть акцій: HCI - ZnCl) — Zn(OH)2 –

Zn(NO3)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Вероника.

Ответ:

2HCl + Zn = ZnCl2 + H2

ZnCl2 + 2NaOH = Zn(OH)2 + 2NaCl

Zn(OH)2 + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + 2H2O