8. Обчисліть масу солі та води, необхідних для приготування розчину масою 95 г із масовою часткою

солі 18%.

Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

Ответ:

Объяснение: якщо ще не забув то

m розчиника(солі)=18*95:100=17.1 г    a      m(H2O)= 95-17.1=77.9 г