Вказати оксид, який має найбільшу відносну молекулярну масу А)СО Б) СО2В) N2OГ) NO2срочнооо!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Вероника.

Ответ:

Г) NO₂

Объяснение:

A) CO = 12 + 16 = 28 г/м

Б) CO₂ = 12 + 16 * 2 = 12 + 32 = 44 г/м

В) N₂O = 14 * 2 + 16 = 28 + 16 = 44 г/м

Г) NO₂ = 14 + 16 * 2 = 14 + 32 = 46 г/м