Яка маса сульфатної кислоти одержана при взаємодії448 л Сульфур (VI) оксиду з водою за нормальних

умов?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашова Полина.

Дано:

V(SO3) =448л

Найти:

m(H2SO4)-?

Решение:

SO3+H2O=H2SO4

n(SO3) =V/Vm=448л:22,4л/моль=20моль

n(SO3)=n(H2SO4)=20моль

m(H2SO4)=n*M=20моль*98г/моль=1960г

M(H2SO4)=1*2+32+16*4=98г/моль