Яку масу купрум (II) хлориду треба додати до 240 г води, щоб одержати 300 г розчину цієї солі? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(води)=240 г

m(р-ну)=300 г

-------------------

m(CuCl2)-?

Розв*язок:

m(CuCl2)=m(р-ну) - m(води)=300г - 240г = 60 г

Відповідь: m(CuCl2)=60 г