Число атомів оксигену в озоні (о3) об'ємом 1 л дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Рыжаков Денис.

Відповідь:

N ( O3 ) = 0,26 × 10²³

Пояснення:

Дано:

V ( O₃ ) = 1 л

Знайти:

N ( O₃ ) - ?

Рішення:

1) Знаходимо кількість речовини, за формулою:

n = V / Vm

( Vm - молярний об'єм - стала величина для газів, що дорівнює = 22,4 л/моль )

n ( O₃ ) = 1 / 22,4 = 0,044 моль ;

2) Знаходимо кількість структуних частинок, за формулою:

N = n × Nₐ

( Nₐ - число Авогадро - стала величина, що дорівнює = 6,02 × 10²³ )

N ( O3 ) = 0,044 × 6,02 × 10²³ = 0,26 × 10²³.