Виміряйте масову частку елемента Вr2O3 із поясненням дій


Ответы на вопрос

Отвечает Туркова Ева.

Ответ:

Объяснение:

Br2O3

W(Br) - ?

W(O) - ?

1.Визначаємо молекулярну масу(Mr) Br2O3

Mr(Br2O3)=Ar(Br) × 2 + Ar(O) × 3

Mr(Br2O3)=80 × 2 + 16 × 3

Mr(Br2O3)=160+48=208

2.Визначаємо W(Br)

W(Br)= Ar(Br)/Mr(Br2O3)×100%=160÷208×100%=77%

3.Визначаємо W(O).

W(O)=Ar(O)/Mr(Br2O3)×100%=48÷208 ×100%=23%

Відповідь: W(Br)=77%,W(O)=23%