Обчисліть масу брому що витрачається на взаємодію з етеном об'ємом 5,6 дм³​


Ответы на вопрос

Отвечает Сабыр Гауһар.

Reply by Kolokokosik

C2H4 + Br2 = C2H4Br2

5.6/22.4 = x/160;

x = (5.6*160)/22.4 = 40 г