Обчислить объем вуглекислого газа який утворюються при взаємодії 5 л етину з киснем​


Ответы на вопрос

Отвечает Запорожченко Андрей.

Ответ:

10 л

Объяснение:

2C₂H₂ + 5O₂ = 4CO₂ + 2H₂O

V(C₂H₂)/2 = V(CO₂)/4

V(CO₂) = 4V(C₂H₂)/2 = 2V(C₂H₂)

V(CO₂) = 2*5=10 л