Укажіть формулу речовини що має більше значення відносноі молекулярноі маси: KCI, H2SO4, CH4, HCIO4


Ответы на вопрос

Отвечает Зулькарнеева Валерия.

Відповідь:

більше значення відносної молекулярної маси має HCIO4
Mr(HCIO4)=100,46

Пояснення:

Mr(KCl)=74,5

Mr(H2SO4)=98

Mr(CH4)=16

Mr(HCIO4)=100,46

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

Mr[HClO4] = 100,5 (смотри расчеты)

Объяснение:

Mr[KCl] = Ar[Cl] + Ar[K] = 35,5 + 39 = 74,5

Mr[H2SO4] = Ar[H] * 2 + Ar[O] * 4 + Ar[S] = 1 * 2 + 16 * 4 + 32 = 98

Mr[CH4] = Ar[C] + Ar[H] * 4 = 12 + 1 * 4 = 16

Mr[HClO4] = Ar[H] + Ar[Cl] + Ar[O] * 4 = 1 + 35,5 + 16 * 4 = 100,5