3.Дописатьи рівняння реакцій, урівняти за допомогою електронного балансу. Вказати окисник,

відновник а)Магній з Сульфатною концентрованою кислотою(сульфур ступінь окиснення -2) б)Гідраргірум з нітратною розведеною кислотою в)Калій з концентрованою нітратною кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Мудрый Макс.

Ответ:

4Mg + 5H2SO4 = 4MgSO4 + H2S + 4H2O

Mg°----2---- Mg+2 2 1 4

S+6-----8------S-2 8 4 1

Hg+ HNO3 = Hg(NO3)2 + NO + H2O

Hg°-------2-----Hg+2 2 3

N+5-------3-------N+2 3 2

K + 2HNO3 = KNO3 + H2O + NO2

K°------1------K+1 1 1

N+5----1-------N+4 1 1