Обчислити масу кислоти і води, які потрібні, щоб приготувати 1200 г 7,5%-го розчину. ШВИДКО!

ДЯКУЮ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Никита.

m(р-ну) = 1200 г

w(кислоти) = 7,5%

m(води) - ?

m(кислоти) - ?

Решение:

1) m(кислоти) = 1200 г * 0,075 = 90 г

2) m(води) = 1200 г - 90 г = 1110 г

Ответ: 1110 г, 90 г