До 95г розчину з мас .часткою 5.5%додали ще 10г солі.Обчислили масову частку солі в новому розчині

(вийшло 14.5%)А тепер який об‘єм води потрібно додати до розчину (умова вище)щоб отримати розчин з мас.часткою солі 7%.Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Орехов Николай.

m1(р-ну) = 95 г

w1(солі) = 5,5%
m2(солі) = m1(солі) + 10 г

w3(солі) = 7%

w2(солі) - ?

m3(води) - ?

Решение:

1) m1(солі) = 95 г * 0,055 = 5,225 г

2) m2(солі) = 5,225 г + 10 г = 15,225 г

3) w2(солі) = 15,225 г / 105 г * 100% = 14,5%

4) m3(води) = 217 г - 105 г = 112 г

Ответ: 112 г, 15,225 г