Установіть відповідність між реагентами та продуктом реакцій. Реагенти 1 S та O2 2 CaO та H2O 3

Mg та O2 4 SO2 та H2O Продукт реакції А основа Б кислота В основний оксид Г кислотний оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Кононова Вероника.

Ответ:

1 - Г.

2 - А

3 - В

4 - Б

Объяснение:

S+O2 = SO2(кислотный оксид)

CaO+H2O = Ca(OH)2 (основание)

2Mg+O2 = 2MgO(основной оксид)

SO2+H2O = H2SO3(кислота)