Запишіть рівняння хімічних реакцій: а) аміноетанова кислота + НСl; б) феніл амін+ Вr2 ; в) метан

амін + НСl.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесников Илья.

Объяснение:

а)C2H5NO2+7HCI=C2H5NH3CI+2H2O+3CI

б)C6H5NH2+3Br=C6H4NBr3+3HBr

в)2CH3NH2+2HCI=2CH3NH2CI+H2 (виділ.газу)