Укажіть масову частку солі в 160 г розчину який містить 8г натрій карбонату na2co3​


Ответы на вопрос

Отвечает Моргенштерн Алишер.

Ответ:

Объяснение:

w(солі) = m(солі)/m(розчину) * 100% = 8 /160 * 100% = 5%