Обчисліть масу солі, якщо маса розчину 70 грам, а масова частка соли 23%


Ответы на вопрос

Отвечает Топорков Макс.

Ответ:

Дано:

m(p-ну) - 70г

w(солі) - 23%

Знайти: m(солі) - ?

m(солі) = m(p-ну) * w(солі) : 100% = 70 * 23% : 100% = 16,1г.